UKS HUBAL CHLEWISKA - strona oficjalna

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Festyn Wakacyjny Turniej Piłkarski

• autor: hubalch, 2016-08-02 23:26

Wakacyjny Turniej piłkarski na Stadionie Gminnym w Pawłowie i prezentacja sprzętu treningowego na Hali HUBAL w Chlewiskach !!

nowa-galeria-6484189.jpg nowa-galeria-6484190.jpg nowa-galeria-6484191.jpg

W niedzielę 31 lipca 2016 r. na Stadionie Gminnym w Pawłowie rozegrany został Wakacyjny Turniej Piłkarski . W turnieju brało udział 7 siedmioosobowych drużyn z terenu gminy Chlewiska :  U-16 HUBAL Chlewiska , Kopacze Broniów , Młode Wariaty , Ostałówek , Budki , Młodzi TEAM , FC Po-nalewce, . Drużyny zostały podzielone na dwie grupy . Do półfinału awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy tj. U-16 HUBAL Chlewiska , FC Po-nalewce , Ostałówek , Budki.  Zwycięzcą turnieju została drużyna Budki , kolejne miejsca zajęli Ostałówek , FC Po-nalewce i U-16 HUBAL Chlewiska. Najlepsza drużyna otrzymała Puchar i nagrodę rzeczową , druga i trzecia drużyna otrzymały nagrody rzeczowe . Wyróżniono również najlepszego strzelca - Mateusza Rogozińskiego . MVP Turnieju został wybrany Kamil Mosiołek. W trakcie turnieju rozegrano dwa mecze pokazowe - pierwszy to wewnętrzna gra drużyny U-13 HUBAL Chlewiska , przed którą młodzi zawodnicy otrzymali komplet strojów , natomiast drugi to pokazowy mecz między zwycięską drużyną z Budek i reprezentacją gminy Chlewiska , w której zagrali m.in. Wójt Gminy Chlewiska Waldemar Sowiński, Zca Przewodniczącego RG Chlewiska Albert Kijak , Radny Powiatu Szydłowieckiego Krzysztof Rejczak i trener HUBALA Dominik Depo. Cały impreza organizowana była w ramach wspólnego projektu UKS HUBAL Chlewiska , Kompani Wolontariuszy Kompani Piwowarskiej S.A. i GKRPA w Chlewiskach. W ramach wymienionego projektu Kompania Wolontariuszy przekazała UKS HUBAL Chlewiska darowiznę finansową , za którą zakupiono sprzęt treningowy do Hali HUBAL w Chlewiskach . Zakupiony sprzęt to : bieżnie treningowe , rowery treningowe , orbitreki i stół do tenisa stołowego .

Zarząd UKS HUBAL Chlewiska składa serdeczne podziękowanie Kompani Wolontariuszy Kompani Piwowarskiej S.A. za otrzymaną darowiznę na realizację celów statutowych.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ruszcovia Borkowice 1:0 Hubal Chlewiska
2021-10-03, 17:00:00